top of page

Kompānijai METRIC ARCHITECTURE ir ilgstošā pieredze premium klases objektu projektēšanā un realizēšanā, tajā skaitā: dzīvojamo kompleksu, restorānu un kafejnīcu, ka arī komercīpašumu, sporta kompleksu un tirdzniecības telpu.

METRIC ARCHITECTURE – pieredzējušo arhitektu, dizaineru un projektu vadītāju profesionāla komanda; mūsu speciālistu vidējais vecums ir 35 gadi. Dažādu skolu absolventi, mūsu arhitekti un dizaineri spēj izstrādāt projektus dažādos stilistiskajos virzienos, vēršot īpašu uzmanību pret detaļām, harmoniju ar apkārtējo vidi un protams klientu vēlmēm. Katrs jauns projekts – ir jauns izaicinājums, jauna pieredze un emocijas, ciešā sadarbībā ar klientu. Mēs uztveram katru jaunu projektu ļoti nopietni, mēs to mīlam, un vienmēr padarām iesākto līdz galam. 14 gadu laikā mēs izstrādājām vairāk nekā 220 projektu ar kopējo platību no 20 līdz 85 000 m2, turklāt īstenojot virs 30 objektiem Latvijā, Austrija, Francijā, Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstanā.

Mūsu kompānija piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu sakot ar dizaina izstrādi un beidzot ar projekta vadību “līdz atslēgai”. Cieša sadarbība ar mūsu uzticamiem partneriem palīdz atrast optimālus risinājumus katram objektam, paātrināt projekta īstenošanu, samazināt ieviešanas laiku un izmaksas.

Mūsu komanda palīdzēs jums izvēlēties visefektīvākos tehniskos risinājumus un vislabākos materiālus, lai padarītu jūsu māju tik komfortablu un mājīgu, cik vien iespējams. Mēs palīdzēsim jums no projektēšanas darbu veikšanas līdz pārvākšanai uz jauno māju vai dzīvokli pēc iespējas vienkārši un bezrūpīgi.

APARTMENT N1 LIBERTY RESIDENCE

bottom of page